360 laipsnių produktų video

Gyvename technologijų amžiuje, tad nenuostabu, kad daugelį veiklų galime atlikti internetu, pavyzdžiui, kad ir pirkti pačius įvairiausius daiktus: knygas, indus, baldus, buitinę techniką, namų tekstilę, augalus bei daugelį kitų. Ir auganti konkurencija, ir didelė pasiūla vartotojams bei pastarųjų išrankumas skatina verslo atstovus ieškoti kelių, kaip savo produkciją pristatyti kuo patraukliau, kaip „užkabinti“ besidomintį potencialų pirkėją ir paskatinti jį pirkti. Ne paslaptis, jog pirkėjai dažnai „myli akimis“, todėl vizualinis produkto pateikimas padeda sukurti pirminį įspūdį, sudominti, sužadinti smalsumą. Įprastos statinės nuotraukos šiandieniniame kontekste jau turi mažai šansų sužavėti, o štai 360 laipsnių produktų video perkelia prekių reprezentavimą į kitą lygmenį.

Elektorininių parduotuvių kontekste daiktų fotografija šiandien itin vertinama ir jai skiriama daug dėmesio. Tai įrankis, leidžiantis laviruoti konkurencinėje kovoje ir išskirti savo produktus. Tačiau dar daugiau galimybių nei pati fotografija Jums pasiūlys 360 produktų video.

Profesionalios 360 laipsnių produktų video paslaugos

Gavę Jūsų produktą ir išsiaiškinę lūkeščius, nufilmuotą ir pilnai paruoštą produkto video gausite jau sekančią darbo dieną.

Kaina už vnt. nuo

5,90 eur + PVM

Kokiems daiktams gali būti taikoma 360 laipsnių video paslauga?

Toks filmavimass gali būti taikomas įvairių dydžių, formų bei svorių daiktams: nuo kanceliarijos priemonių, kosmetikos, kvepalų, knygų, drabužių, avalynės iki baldų, muzikos instrumentų, stambių buities prietaisų ir kt. 360 laipsnių filmavimas atliekamas baltame fone.

  • didžiausias gaminio aukštis: 2 metrai
  • didžiausias gaminio plotis: 1 metras
  • didžiausias gaminio svoris: ~100 kg

Profesionalios 360 laipsnių produktų video paslaugos

360 laipsnių fotografija pelnė labai daug simpatijų, o 360 laipsnių produktų video pardavėjams ir potencialiems pirkėjams galimybių spektrą išplečia dar labiau. Toks vaizdo įrašas padės atskleisti visas prekės galimybes, pademonstruoti jos funkcionalumą ir suteikti maksimaliai daug informacijos vartotojui, ją pateikiant nenuobodžiai.

Kaip rodo atsiliepimai, 360 produktų video prekių apžiūrą itin priartina prie realaus daikto vertinimo. Vaizdo įraše produktas atskleidžiamas ir pateikiamas taip, jog vartotojas jaučiasi, lyg apžiūrinėtų jį realiai, laikytų rankose, suktų ir išvystų net smulkiausius produkto elementus. Tai suteikia progą ne tik susidaryti pirminį įspūdį, bet ir palyginti skirtingas prekes bei atrasti tai, kas poreikius atitiks geriausiai.

Jei domina 360 produktų video, siūlome pasikliauti mūsų komanda. Aukšto lygio priemonės, sukaupta patirtis, profesionalumas leis patenkinti Jūsų lūkesčius ir garantuoti maksimalų rezultatą.

360 laipsnių produktų video baltame fone kainos:

  • 1-20 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/14,99 eur + PVM
  • 21-50 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/13,99 eur + PVM
  • 51-100 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/12,90 eur + PVM
  • 101 vnt. ir daugiau skirtingų gaminių -> vnt/10,90 eur + PVM

* Paslaugos kainos gali keistis atsižvelgiant į fotografuojamo gaminio fizines ypatybes.

Aktualus 360 laipsnių produktų video ir šiam darbui norite pasamdyti profesionalus? Mūsų komanda pasirengusi padėti. Jei aktuali paslaugų kaina, sąlygos, galimybės ir kita informacija, susisiekite telefonu ar atvykite į mūsų biurą Vilniuje.

MŪSŲ DARBAI

Susisiekite!