360 laipsnių fotografavimas su Hot-spot

Vaizdinė informacija yra ta, kuri gali sužavėti akimirksniu. Štai kodėl verslo sektoriuje daiktų fotografijai skiriama tikrai daug dėmesio. Juk nepatrauklus daiktas potencialaus pirkėjo nesudomins ir vargu, ar paskatins juo domėtis daugiau, tiesa? Tad prekybininkai deda daug pastangų ieškodami vis naujesnių, modernesnių ir unikalių sprendimų savo produkcijai virtualioje erdvėje pateikti. Ieškantiems išskirtinių variantų lūkesčius pateisins 360 laipsnių fotografavimas su hot-spot. 360 nuotraukos jau prieš kurį laiką startavo fotografijos sektoriuje ir šiandien mėgaujasi tikrai aukštomis pozicijomis bei pelno daug simpatijų. O daiktų atvaizdavimas  su Hot Spot  suteiks galimybes dar labiau akcentuoti kai kurias daikto funkcijas, kurios yra reikšmingos, tačiau statinėje nuotraukoje jų privalumų niekaip nepavyktų atskleisti.

Profesionalios 360 laipsnių fotografavimo su hot-spot paslaugos

360 nuotraukos – jas tikrai galime vadinti revoliucija, daiktų, prekių fotografavimą perkėlusia į visiškai kitą lygmenį. Tokio tipo nuotraukos besidomintiems pirkėjams leidžia visapusiškai apžiūrėti produktą ir tą patirtį priartinti prie daikto apžvalgos gyvai. Atsiliepimai rodo, jog 360 laipsnių fotografavimas suteikia progą daiktą pasukti, paversti, priartinti ir apžiūrėti taip, tarsi laikytumėte rankose, kas labai pasiteisina renkantis prekes, svarstant, ar jas pirkti, lyginant skirtingus modelius ir pan.

360 laipsnių fotografavimas su hot-spot galimybių spektrą praplečia dar labiau! Sutikite, net ir 360 fotografija negali atskleisti kiekvieno mygtuko funkcijos, tiesa? Tad fotografuojant su Hotspot ant produkto nuotraukos uždedami tam tikti taškeliai tose vietose, apie kurias norima potencialų pirkėją informuoti išsamiau. Paspaudus tą taškelį ar užvedus ant jo pelės žymeklį pasirodo papildomas tekstas ar vaizdinė informacija, atskleidžianti to elemento funkcionalumą.

Produktų fotografijos el. parduotuvėms

360 nuotraukos el. parduotuvės lankytojams suteiks visiškai kitokią patirtį ir prekių pasirinkimą perkels į kur kas aukštesnį lygį. Nuotraukos, darytos naudojant šią technologiją, leis norintiems pirkti jaustis taip, tarsi realiai liestų dominančias prekes, jas sukiotų ir apžiūrėtų iš visų pusių.

Kaina nuo:

13,90 eur + PVM

Kas yra 360 laipsnių fotografavimas su Hot-spot

Žodis "Hot-spot" iš Anglų klabos išvertus reiškią "karštą tašką". Fotografuodami šiuo budu, mes papildomai akcentuojame vietas (Hot-spot), kurios paprastoje nuotraukoje būtų nepastebimos.
360 laipsnių fotografavimas su Hot-spot yra toks fotografavimo būdas, kuris suteikia progą norimą įsigyti daiktą, apžiūrėti kur kas detaliau, skirti dėmesio elementams, kurie įprastose nuotraukose nebūtų matomi, pasukioti dominantį daiktą ir įvertinti taip, tarsi laikytumėte jį rankoje. Nenuostabu, jog tokios nuotraukos sparčiai kopia populiarumo laipteliais el. prekybos sektoriuje.

Kokiems daiktams gali būti taikoma 360 laipsnių fotografija su Hot-spot??

Toks fotografavimas gali būti taikomas įvairių dydžių, formų bei svorių daiktams: nuo kanceliarijos priemonių, kosmetikos, kvepalų, knygų, drabužių, avalynės iki baldų, muzikos instrumentų, stambių buities prietaisų ir kt. Bene tobuliausiai prekės savybes atsiskleidžia fotografavimas baltame fone.

360 laipsnių fotografijos privalumai

  • žadina smalsumą;
  • didina konkurencinį pranašumą;
  • idealiai atspindi realų produktą;
  • pirkėjas gauna daug informacijos apie produktą;
  • mažina įsigytos prekės grąžinimo tikimybę.

360 laipsnių su Hot-spot fotografavimo baltame fone kainos:

  • 1-20 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/24,95 eur + PVM
  • 21-50 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/23,50 eur + PVM
  • 51-100 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/22,50 eur + PVM
  • 101 vnt. ir daugiau skirtingų gaminių -> vnt/21,90 eur + PVM

* Paslaugos kainos gali keistis atsižvelgiant į fotografuojamo gaminio fizines ypatybes.

Daiktų fotografijos e-parduotuvėms

Internetu prekiaujančios e. parduotuvės kaip įmanydamos stengiasi sudominti lankytojus tiek, kad jie norimą daiktą įsigytų. Ir nors tekstinė informacija labai svarbi, visgi vaizdinė paprastai sudaro pirminį įspūdį. 360 fotografavimas su hot-spot gerokai padidina galimybes potencialiam pirkėjui įsitraukti į prekės apžiūrą.

Jei domina profesionalus 360 fotografavimas, sąlygos ir galimybės, susisiekite telefonu, el. paštu ar apsilankykite mūsų biure Vilniuje.

Mūsų darbai

Susisiekite!