Apie mus

Elektroninės prekybos sektoriuje fotografija yra vienas iš kertinių įrankių, padedančių patraukti potencialių pirkėjų dėmesį, sužadinti jų smalsumą bei suteikti informacijos apie produkto išvaizdą ir kitas savybes. Džiaugiamės turėdami profesionalią komandą bei modernią įrangą, leidžiančią savo klientams pasiūlyti aukšto lygio produktų fotografavimo paslaugas.

Besidomintiems prekių ar kitų daiktų fotografavimu siūlome savo paslaugas, apimančias patirties bagažą, kūrybiškumą, dėmesingumą detalėms ir klientų poreikiams. Mūsų fotografijose tobulai atsiskleidžia fotografuojamo daikto reprezentatyvumas, siekiame per fotografiją maksimaliai pademonstruoti prekės išvaizdą, funkcionalumą bei naudą pirkėjui.

99
Iki skirtingų produktų nuotraukų per vieiną darbo dieną
50
Iki 360 nuotraukų su Hot-spot per vieną darbo dieną
2
Tiek dienų užtrunkame redaguodami nuotraukas
2,1
Didžiausias fotografuojamo produkto aukštis
99
kg., didžiausias fotografuojamo daikto svoris

DĖMESYS DETALĖMS - GREITIS - PROFESIONALUMAS

Dėl plataus nuotraukų privalumų spektro e. prekyboje fotografavimo paslauga yra labai paklausi. Tai leis Jums originaliai, kūrybiškai bei profesionaliai pristatyti savo produkciją. O mes džiaugsimės galėdami prie to prisidėti ir realizuoti Jūsų viziją.

Greičiausiai dažnas e. parduotuvėse besižvalgantis pirkėjas pamąsto, jog patikusį daiktą būtų smagu apžiūrėti realiai, palaikyti rankose, įvertinti kiekvieną detalę. Tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti dar palyginti neseniai startavusią, tačiau itin daug simpatijų sulaukiančią 360 laipsnių fotografiją. Pastaroji leis pirkėjui pasijusti taip, tarsi prekę apžiūrinėtų fizinėje pardavimo vietoje.

Naujausios technologijos bei pažangi įranga mums leidžia fotografuoti tiek smulkius, tiek didesnių gabaritų daiktus: nuo knygų, žaislų, aksesuarų, drabužių iki muzikos instrumentų, baldų ar panašiai. Pasirūpiname ir tinkamu apšvietimu, galime pasiūlyti fotografavimo su kompozicija paslaugą, todėl Jums patiems nebus jokių rūpesčių. Aukštos kokybės profesionalios nuotraukos tiks ne tik e. parduotuvėms, tačiau ir katalogams, žurnalams, plakatams, įvairiai reklaminei medžiagai.

Susisiekite!