Daiktų fotografavimas

Šiuolaikinius vartotojus nustebinti gana sudėtinga – tai lemia įvairovė, prieinamos naujausios technologijos, modernūs sprendimai. Tad verslo subjektai nuolat turi galvoti, kaip sudominti tokią auditoriją. Žinoma, reikšminga vieta tenka vaizdiniam turiniui, kuris turi suteikti kuo daugiau informacijos, masinti, pavergti ir nepaleisti.
Daiktus šiais laikais galime fotografuoti įprastais fotoaparatais, išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, tačiau atsiliepimai gali būti niūrūs. Visgi profesionalus daiktų fotografavimas reikalauja kur kas daugiau – be specialiai tam skirtos įrangos, reikalingos ir žinios.

Šiandien interneto svetainę turi kone kiekviena fizinė parduotuvė, paslaugas teikiantys asmenys, įmonės ir pan. Todėl tikrai nestebina didelė konkurencija ir noras savo svetainę kažkuo išskirti iš kitų. Daiktų fotografija yra puikus įrankis, kuris gali padėti siekti unikalumo, turinio kokybės ir patraukti tiek esamų, tiek potencialių klientų smalsumą. Negana to, kokybiškos nuotraukos reikalingos ir žurnalams, katalogams, kainų leidiniams, kolekcijų pristatymams, naujienų reklamoms ir pan. Todėl jei domina aukšto profesionalumo daiktų fotografavimas, džiaugiamės galėdami pasiūlyti tokią paslaugą konkurencinga kaina.

Profesionalios daiktų fotografo paslaugos

Šiuolaikiniai vartotojai gana išrankūs ir banaliais dalykais sužavėti juos paprastai sudėtinga. Ar tai galėtų stebinti, kai turime tiek daug galimybių, alternatyvų ir pasirinkimų? Todėl prekes parduodantys ar paslaugas teikiantys verslo subjektai, taip pat savarankiškai dirbantys asmenys negali sustoti vietoje – nuolat turi domėtis technologijomis ir įtraukti jas į savo verslo rutiną. Vaizdinis turinys šiame kontekste atlieka labai reikšmingą vaidmenį – juk dažnai užsinorime tam tikro daikto, vos pamatę jo nuotrauką, ar susigundome paslauga pamatę, kokį rezultatą ji duoda. Tai tik patvirtina, kad jei esate pardavėjo ar paslaugų teikėjo pozicijoje, tikslinga skirti dėmesio ir lėšų aukštos kokybės daiktų fotografijoms, kurios sudomins klientą, žadins jo smalsumą, skatins domėtis daugiau ir įsigyti.

Kalbant apie įrangą, leidžiančią kiekvienam iš mūsų užfiksuoti kadrus, tai populiarūs ir aukštos kokybės išmanieji telefonai, taip pat planšetiniai kompiuteriai. Bet atsiliepimai apie tokias nuotraukas ne visuomet geriausi, nes tai nėra profesionali tam skirta įranga. Tad siekiant geriausių rezultatų fotografavimui reikėtų rinktis fotoaparatus – pagal tiesioginę paskirtį naudojamas daiktas teiks geriausią rezultatą. Bet sutikite, pirkti profesionalų fotoaparatą ir fotografavimui reikalingų priedų kiekvienas negali, todėl daiktų fotografija yra ta paslauga, kuri leis jums turėti itin aukštos kokybės prekių nuotraukas, patiems neinvestuojant į brangią įrangą. Negana to, juk ir vien įrangos neužtenka – šiame kontekste labai svarbus vaidmuo tenka ir specifinėms žinioms bei įgūdžiams, kūrybiškumui, patirčiai. Tad džiaugiamės turėdami tiek modernią šiuolaikišką įrangą, tiek ir aukšto lygio fotografus, galinčius pasiūlyti pavydėtinos kokybės daiktų fotografijas.

Tad jei aktualus daiktų fotografavimas e. parduotuvėms, žurnalams, katalogams ar kitiems leidiniams, straipsniams žurnaluose, tinklaraščiuose ar kituose šaltiniuose, esame pasirengę padėti. Mūsų daiktų fotografas realizuos net pačias įmantriausias, drąsiausias idėjas. Jei aktualu, susisiekite ir aptarsime jūsų lūkesčius.

Daiktų fotografijos e-parduotuvėms

Be įprastų fotografo paslaugų, siūlome šiame sektoriuje vis dar naujove traktuojamą 360 laipsnių fotografavimą, leidžiantį vartotojams kur kas detaliau ir geriau susipažinti su jūsų siūloma preke. 360 laipsnių fotografija tai galimybė potencialiam pirkėjui pasijusti it fizinėje pardavimo vietoje ir dominančią prekę apžiūrėti iš visų pusių, pasukant į kurį nori šoną, tarsi daiktą laikytų ir sukiotų rankoje. Tai labai gera galimybė atskleisti jūsų produktų stipriąsias vietas, akcentuoti privalumus, kurie įprastoje nuotraukoje neatsiskleistų.

E-parduotuvėse prekių nuotraukoms tenka reikšmingas vaidmuo. Vaizdinė informacija atsakinga už dėmesio patraukimą, sudominimą, ji yra tas „kabliukas“, kuris skatina potencialų pirkėją domėtis daugiau ir galbūt įsigyti parduodamą produktą. Juk nusprendę pirkti internetu prekių negali apžiūrėti realiai, todėl idealiu privalumai laikomos tikslios, aiškios, aukštos kokybės nuotraukos, leidžiančios pirkėjui apie produktą sužinoti kuo daugiau. Šalia nuotraukų paprastai pateikiamas ir produkto aprašymas, tiksli kaina, atsiliepimai, pirkėjų vertinimas.

Svarbu ir tai, jog profesionalus prekių fotografavimas ir geros nuotraukos yra didelis privalumas e- parduotuvei konkurencinės kovos kontekste.

Statinės nuotraukos

Preciziškos, profesionalios, aukštos kokybės daiktų nuotraukos kuria kur kas aukštesnę vertę. Todėl jei domina daiktų fotografavimas e-parduotuvėms, katalogams, reklaminiams lankstinukams, straipsniams žurnaluose ar virtualioje erdvėje ir pan., mūsų komanda išpildys Jūsų viziją.

Kaina nuo:

6,30 Eur + PVM

Kam yra reikalingos aukštos kokybės produktų nuotraukos?

Aukštos kokybės produktų nuotraukos reikalingos e-parduotuvėms, paslaugų svetainėms, katalogams, reklaminei medžiagai, straipsniams ar kitur. Todėl jei norite, kad daiktų nuotraukos idealiai atskleistų Jūsų produktų esmę ir privalumus, suteiktų kuo daugiau informacijos potencialiam pirkėjui ar kitam suinteresuotam asmeniui, kad sudomintų, siūlome pasikliauti mūsų komandos gebėjimais.

Kokius daiktus galime fotografuoti?

Fotografuojame ir mažus, ir didelių gabaritų daiktus. Todėl matmenys tikrai neturėtų riboti. Įsiklausome į klientų poreikius, vertiname glaudų bendradarbiavimą ir siekiame maksimaliai pateisinti lūkesčius.

Per kiek laiko nufotografuojami produktai?

Naudojant mūsų modernią įrangą, daiktai fotografuojami ir redaguojami vienu metu. Tai padeda sutaupyti daug brangaus laiko.
Atsižvelgiant į fotografuojamų daiktų kiekį ir sudėtingumą, nuotraukos atsiunčiamos per 1-2 darbo dienas.

Kur fotografuojame?

Esame įsikūrę Vilniuje. Jei reikia fotografuoti didesnių gabaritų ir / ar sunkius daiktus, lengvu automobiliu ar mikro autobusu iki 2,1m aukščio galite privažiuoti iki pat foto studijos durų. Tam turime pritaikytą patogų privažiavimą.
Neturite galimybės daiktų pristatyti patys? Neproblema! Juos mums galite atsiųsti per kurjerius.
Baigę fotosesiją, viską saugiai supakuosime į tą pačią pakuotę ir išsiųsime Jums atgal.

* už siuntimo metu pažeistus daiktus, jei tai kurjerių kaltė - mes neatsakome.

Aukštos kokybės nuotraukų privalumai

 • tikslumas ir dėmesys detalėms;
 • aukštos kokybės daiktų nuotraukos kuria kur kas aukštesnę vertę;
 • profesionali verslo fotografija – investicija į Jūsų verslo sėkmę, augantį klientų ratą ir reprezentatyvų įvaizdį;
 • geros nuotraukos yra didelis privalumas el. parduotuvei konkurencinės kovos kontekste.

Daiktų fotografavimas baltame fone

Elektroninėse parduotuvėse neretai laimi tas pardavėjas, kuris kūrybiškiau ir labiau viliojančiai pateikia produktą. Vaizdinis turinys šiame kontekste daro labai didelę įtaką pirkėjams, todėl jei turite e. parduotuvę, tai aukštos kokybės ir informatyvios produktų nuotraukos bus labai reikšmingas įrankis, prisidėsiantis prie jūsų sėkmės. Verta pastebėti, kad geriausiai daikto savybes padeda atskleisti daiktų fotografavimas baltame fone.

Tad jei norite profesionaliai, kūrybiškai ir kokybiškai klientams pateikti savo parduodamas prekes, ši paslauga – tobulas sprendimas. Daiktų fotografas pasirūpins viskuo, todėl jums nereikės gaišti savo laiko. Jei aktualus profesionalus daiktų fotografavimas Vilniuje, domina daiktų fotografavimo kaina, susisiekite su mumis internetu arba telefonu.

Statinių nuotraukų baltame fone kainos trim skirtingais rakursais:

 • 1-20 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/14,99 eur + PVM
 • 21-50 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/13,99 eur + PVM
 • 51-100 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/12,99 eur + PVM
 • 101 vnt. ir daugiau skirtingų gaminių -> vnt/10,90 eur + PVM

* Paslaugos kainos gali keistis atsižvelgiant į fotografuojamo gaminio fizines ypatybes.

Statinių nuotraukų baltame fone kainos vienu rakursu:

 • 1-20 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/8,95 eur + PVM
 • 21-50 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/7,95 eur + PVM
 • 51-100 vnt., skirtingų gaminių -> vnt/7,25 eur + PVM
 • 101 vnt. ir daugiau skirtingų gaminių -> vnt/6,30 eur + PVM

* Paslaugos kainos gali keistis atsižvelgiant į fotografuojamo gaminio fizines ypatybes.

Mūsų darbai

Susisiekite!