Drabužių fotografavimas

Net labai dailūs rūbas nuotraukoje gali atrodyti neskoningai, jei bus netinkamai nufotografuotas. Ne veltui  fotografavimas yra menas, tad norint padaryti kokybiškas ir dėmesį traukiančias nuotraukas reikia ne tik geros įrangos, tačiau ir tam tikrų žinių bei patirties. Štai kodėl drabužių fotografavimui tikslinga pasikliauti specialistais, kurie puikiai išmano šios fotografijos srities ypatumus, niuansus ir demonstruodami savo gebėjimus sukuria stulbinančias nuotraukas.

Profesionalios drabužių fotografavimo paslaugos

Jei Jums aktualios profesionalios drabužių fotografavimo paslaugos, susiekite su mūsų komanda. Garantuojame aukštą kokybę, itin preciziškas nuotraukas, patrauklumą ir nepriekaištingą rūbo ypatingų savybių perteikimą nuotraukose.
Profesionalų darytos drabužių nuotraukos reikalingos e-parduotuvėms, prekiaujančioms rūbais, mados svetainėms, katalogams ir kitai informacijai internete, spaudoje. Itin tikslios, kokybiškos ir meniškos fotografijos reikalingos tam, kad sudomintų, skatintų smalsumą, keltų norą matomą daiktą įsigyti.
Fotografuoti drabužius galima bet kokiame fone – pastelinių ar ryškių spalvų, margame, imituojančiame gamtą ar kitus dalykus. Žinoma, privalu skoningai foną priderinti prie fotografuojamų rūbų. Tačiau geriausiai drabužių savybes atskleis fotografavimas baltame fone. Tai estetiška, subtilu ir tinka bet kokio stiliaus rūbui.

Produktų fotografijos e-parduotuvėms

E-parduotuvėse, prekiaujančiose drabužiais internetu, aukštos kokybės prekių nuotraukos yra ypač aktualios. Jos, kaip ir šalia pateikiamas tekstas, atsiliepimai ir kita informacija, formuoja potencialaus pirkėjo įvaizdį apie konkrečią prekę. Ši vaizdinė informacija turi „užkabinti“ pirkti svarstantį klientą, paskatinti jo susidomėjimą ir įsigijimą. Tai pagrindžia, kodėl drabužių sektoriuje toks svarbus profesionalus drabužių fotografavimas.
Tarp mūsų paslaugų drabužių fotografavimas yra viena iš paklausiausių. Profesionalioms nuotraukoms naudojame modernią įrangą, o mūsų komandos specialistai yra sukaupę nemažą patirties bagažą, specifinių daiktų, tarp jų ir drabužių, fotografavimo įgūdžių bei žinių. Siūlome ir sparčiai populiarėjančią 360 laipsnių fotografiją.
Jei aktualios rūbų fotografavimo e-parduotuvėms paslaugos, susisiekite su mumis. Tai padaryti galite telefonu ar internetu. Esame įsikūrę Vilniuje, tad mūsų studiją pasieksite lengvai ir patogiai. Paslaugų kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui, kadangi priklauso nuo darbo apimčių ir Jūsų poreikių. 

Susisiekite!